Cegła we wnętrzach

Cegła jest motywem aranżacyjnym, na który warto zwrócić szczególną uwagę. Daje wiele możliwości nawet w przypadku mniejszych mieszkań. Surowa cegła to sprawdzony sposób na wyeksponowanie ściany, na tle której znajdzie się kącik wypoczynkowy. Sprawdź, gdzie śmiało możesz jej użyć.

Zacznijmy od salonu

Ściana ze starych cegieł w dużym salonie zaskoczy nie tylko Ciebie. Taką aranżacją będziesz zaskakiwać wszystkich gości. Taka wprowadzi do wnętrza nieco klasyki, a zarazem elegancki wygląd. Niekoniecznie musi być to ściana, na tle której ustawisz komplet wypoczynkowy. Cegłę możesz położyć na ścianie z oknem. Oryginalny efekt gwarantowany.

Kącik relaksu

Jeżeli pragniesz atrakcyjnej strefy relaksu, gdzie w spokoju przeczytasz książkę, odpoczniesz, a nawet utniesz sobie popołudniową drzemkę, postaw na fenomenalną ciepłą tonacje cegły, która znajdzie się na jednej ze ścian. Tę przytulną aranżację dopełnij zielonymi akcentami w postaci regału na książki, poduszek, narzuty i małego dywanika.

Kuchnia

Nowoczesna kuchnia nie gardzi cegłą. Ściana z cegły, a na niej stylowe białe meble to rozwiązanie nawet dla wybrednych. Dopełnieniem aranżacji są drewniane klasyczne stół i krzesła. Potrzebujesz akcentu kolorystycznego w dodatkach? Eksperymentuj bez obaw. To zestawienie jest bazą dla każdego pomysłu.

Sypialnia

Struktura cegły w sypialni na ścianie z łóżkiem to doskonałe rozwiązanie aranżacyjnych dla odważnych. Sypialnie w takim stylu są eleganckie i zawsze modne. Cegłę możesz zestawić tu z ponadczasową bielą na reszcie ścian lub z pastelowymi barwami.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*