Energetyczny salon. Jak uzyskać taki efekt?

Salon jest pomieszczeniem, w którym przebywamy zdecydowanie najczęściej. Jest to więc jednocześnie wnętrze, które musi napawać nas energią do działania. Nie powinien być utrzymany w zbyt jednolitej aranżacji. Odpoczywań będziemy w sypialni. W salonie natomiast toczyć rozmowy i przyjmować gości. Jeśli podoba Ci się pomysł na energetyczny salon, skorzystaj z naszych wskazówek.

Postaw na pomarańczowy kolor

Pomarańczowa barwa to po prostu energia. Skorzystaj z niej na wiele sposobów. Ściany w salonie mogą być utrzymane w ciepłej brzoskwiniowej tonacji. Jeśli ten pomysł jest jednak dla Ciebie zbyt odważny, postaw na energetyczną pomarańczową sofę lub narożnik. Pomarańczowe klosze oraz wszelkie inne dekoracje? Tak, ponieważ jak najbardziej ożywią wnętrze.

Fototapeta na ścianie

Odpowiedz na pytanie, co najbardziej inspiruje Cię do działania. Co wywołuje w Tobie napływ energii, pozytywne emocje i kreatywne pomysły? Postaw na taką właśnie fototapetę, która obecnie znowu powróciła do łask w kwestiach aranżacyjnych. Jeśli Ci się znudzi, zawsze możesz zmienić na inną.

Energia wypływa z natury

Jeśli zgadzasz się z tym stwierdzeniem, w salonie nie unikaj zieleni. Możesz zrobić z niego istne tropiki. Jak najbardziej wskazana jest zieleń w postaci roślin, ale też na przykład tropikalnych motywów na narzutach, poduszkach czy zasłonach. W połączeniu z pomarańczem energii będziesz mieć pod dostatkiem. Życzymy udanych aranżacji, ale przede wszystkim zapału do pracy.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*