Podłoga skąpana w bieli

Jeśli na taką właśnie podłogę masz ochotę w salonie, kuchni, sypialni czy łazience, nie pozostaje Ci nic innego, jak przeczytać nasze wskazówki i znaleźć najlepsze rozwiązanie. Dzięki podłodze skąpanej w bieli wnętrze powiększy się optycznie, będzie miało elegancki wygląd, a Ty idealne powody do tego, aby częściej przyjmować gości.

Biel w stylu skandynawskim

Zapewne domyślasz się, że styl skandynawski to ten, który najbardziej ceni biel. Jeśli taki wpisuje się w Twoje gusta, pomyśl o białej drewnianej podłodze do jadalni, w której niezwykle przyjemnie będzie konsumować posiłki z rodziną. Takiej podłogi nie powstydzisz się również w kuchni. Nada pomieszczeniu oryginalnego charakteru.

Łazienkowy blask

Biała podłoga doskonale wpisuje się w łazienkowe wymogi. To wnętrze pozbawione okien, a więc naturalnego światła. Nic nie pomaga temu pomieszczeniu bardziej niż jasna podłoga, a w dodatku z blaskiem. Możesz wybrać nie tylko standardowe rozwiązania, a więc terakotę, ale również granit czy marmur.

Przytulna biel salonowa

Biel w salonie jest równie potrzebna co w przypadku innych wnętrz. Jeśli salon należy do tych o mniejszym metrażu, biała podłoga powiększy go optycznie, a dodatkowo zapewni mu oryginalny wygląd. Jeśli ma być przytulnie, możesz wybrać białą wykładzinę dywanową. Nie zapomnij o kontrastach, które najlepiej służą jasnym wnętrzom. Postaw na któryś z ożywczych kolorów w dodatkach. Propozycją może być energetyczny pomarańcz. Życzymy udanych aranżacji.

2 Komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*